facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Tiek moterims, tiek ir vyrams, matyt, yra tekę net atsisukti pajutus nuostabiai (arba ženkliai pernelyg) kvepiantį žmogų. Tad kaip išsirinkti tinkamiausius kvepalus? Ką daryti, kad kvapas išliktų visą dieną? Kokie kvepalai labiausiai traukia vyrus?

Kvėpinimosi ritualas
Tikriausiai žinote, kad kvepalus geriausia purkšti vietose, kur lengva užčiuopti pulsą? Mūsų kūno temperatūra tose vietose yra kiek aukštesnė, o šiluma padeda labiau sklisti kvapui. Kai pasikvėpinate, tai leiskite kvepalams susigerti į odą, netrinkite.
Kvepalus laikykite tamsioje, vėsioje vietoje. Jeigu laikote ant naktinio stalelio, tai geriau palikite juos dėžutėje - juk ir šios paprastai būna gražios. Kai kurie specialistai kvepalus pataria laikyti šaldytuve. Jeigu po kurio laiko pradeda jausti alkoholio kvapą, tai tokius kvepalus jau išmeskite ir daugiau nebepirkite.

Kaip išsirinkti tinkamiausius kvepalus
Visus parfumerijos gaminius skirsto į kategorijas pagal tai, koks kvapiųjų medžiagų procentas juose yra. Mes paprastai kvepalais neteisingai vadiname parfumuotą arba tualetinį vandenį. Norint išsirinkti naujus kvepalus, parfumerijos parduotuvėje apsilankyti rekomenduojama vidurdienį, nes būtent tada jūsų uoslė yra aštriausia. Jeigu rūkote, tai stenkitės kelias valandas iki kvepalų paieškos nerūkyti, tai taip pat padės jūsų uoslei. Su savimi rekomenduojama turėti saują kavos pupelių - pauosčius kelis kvepalų variantus pauostykite kavos pupeles, jos padės atsigauti jūsų uoslei. Kai kuriose parduotuvėse kavos pupelių pasiūlo pardavėjos. Jeigu renkatės tarp poros kvapų, tai papukškite ant popieriaus juostelių ir neškitės namo arba į parduotuvę užeikite kitą dieną. Jeigu vienas kvapas jums patinka, bet nesate tikra, tai pasikvėpinkite parduotuvėje ir kelias valandas pavaikštinėkite, įsitikinkite, kad kvapas jūsų neerzina, pati jį turėtumėte justi vos vos.

Vyrai vertina moteris pagal kvepalus
Tyrimas parodė, kad vyrai mano, jog moteris sveria vidutiniškai 5 kg mažiau, jeigu ji pasikvėpinusi aštrokais, prieskoniais ir muskusu dvelkiančiais kvepalais.
Vanilė, citrusiniai vaisiai, saldokas gėlių kvapas vyrams sukuria įspūdį, kad moteris yra vidutiniškai 6 metais jaunesnė. Ekspertai teigia, kad citrusinių vaisių kvapas prabudina, suteikia jėgų. Levandos ramina. Cinamonas ir vanilė padidina seksualinį potraukį. Sausmedžio žiedų kvapas stimuliuoja smegenų aktyvą ir padeda lengviau susikaupti ir mokytis.

Kvepinantis svarbu nepersistengti
Visoms kartais pasitaiko prisikvėpinti pernelyg smarkiai. Jeigu ruošiatės kažkur išeiti ir namuose yra daugiau žmonių, tai paklauskite jų, ar nepersistengėte, kartais priprantame prie savo kvepalų ir nelabai jaučiame ribos. Jeigu tikrai prisikvėpinote smarkiai, tai padės alkoholis - gabaliuką vatos sudrėkinkite stipresniame alkoholyje (degtinė puikiai tinka) ir švelniai patapšnokite toje vietoje, kur purškėte kvepalus. Jeigu norite visiškai pašalinti kvapą (taip dažnai būna besilaukiant vaikučio, net ir nuo mėgiamų kvepalų gali imti pykinti), tai rankšluosčio kampą sudrėkinkite ir išmuiluokite, juo patrinkite tas vietas, kur yra kvepalų ir nuplaukite muilo likučius.

Parengė Laima SIMAITYTĖ

Į viršų