facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Jeigu jūsų kosmetinė nors kiek primena manąją, tai joje turėtų būti absoliuti netvarka. Tačiau tai dar ne viskas. Kaip džiaugtis idealiu kosmetinės turiniu?

Svarbiausios vizažiščių taisyklės: po 3–6 mėnesių išmeskite savo tušą, po 6–8 mėnesių – išmeskite savo maskuotoją, valiklį, pudros pagrindą, skystą pagrindą ir drėkinantį kremą, po 1 metų - išmeskite skaistalus, akių šešėlius, lūpų blizgesį, lūpdažius, birią pudrą, kompaktinę pudrą, blizgią pudrą ir kosmetinį skystį, o po 18 mėnesių - išmeskite savo akių ir lūpų pieštukus. Tada teks pradėti nuo nulio. Investuokite į gerą kokybišką kosmetinę – pageidautina su neperšlampančiu pamušalu, jei netikėtai kas nors išsipiltų. Pagrindinis patarimas – rinkitės produktus, kurie gali atlikti keletą funkcijų. Tai padės jums atsisakyti nemažai priemonių, reikalingų kasdien, ir gerokai sumažins kosmetinę.
Kiekvienoje kosmetinėje galėtų būti: Lūpų ir skruostų dažai, atspalvį turintis drėkinantis kremas, skaistinantis kremas-pudra, kuris gali atstoti ir akių šešėlius, nes sukurs gaivų ir šviežią įvaizdį, šešėliai, kuriuos galite naudoti ir akims, ir antakiams paryškinti, dvipusis lūpų balzamas ir lūpų dažai, plonas teptukas, kuriuo galėtumėte nubrėžti akių liniją naudodama ne skystą pravedimą, o sudrėkintus šešėlius arba blakstienų tušą, dezodorantas, maskuojanti priemonė paakiams.
Tada pasistenkite laikytis pagrindų. Įsidėkite vieną universaliai tinkantį akių pieštuką, vieną ryškų lūpų pieštuką (kuris tiktų prie visų jūsų lūpų dažų atspalvių) ir puikų tušą. Turėkite nusausinančių servetėlių, kad sugertų blizgesį, vatos tamponėlių, kuriais galima ir užtepti kosmetiką, ir kurie puikiai padeda ją pašalinti, bei makiažą nuvalančių servetėlių.
Jei ruošiatės į ypatingą kelionę, pasiimkite spalvotų šešėlių bei ryškius lūpų dažus, o visas kitas pagrindines priemones palikite. Tai padės jums neperpildyti kosmetinės.
Jei esate tikrai neorganizuota, rinkitės kosmetinę su kišenėmis, kad galėtumėte atskirai surūšiuoti mažesnes priemones, pavyzdžiui, lūpų blizgesius ir akių pieštukus.

Parengė Laima SIMAITYTĖ

Į viršų