facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

horoskopai

Ar verta tikėti astrologų pranašystėmis?
Horoskopas sudaromas remiantis Saulės, Mėnulio ir planetų išsidėstymu tam tikru laiko momentu. Tinkamai sudarytas horoskopas leidžia analizuoti praeitį, aptarti dabartį ir numatyti ateitį. Be to, astrologai gali padėti atpažinti įgimtus žmogaus talentus, nustatyti jo charakterį bei galimybes ir remiantis šia informacija kilti karjeros laiptais, sudaryti sėkmingą santuoką ir išvengti nesėkmių – profesionalus astrologas padeda geriau pažinti save ir aplinkinius, išmoko įvertinti aplinkos siunčiamus ženklus.

Kaip sudaromas horoskopas?
Kiekvieną dieną horoskopas rengiamas braižant apvalią diagramą, sudarytą iš dvylikos Zodiako ženklų, dvylikos astrologinių namų, dešimties dangaus kūnų ir jų tarpusavio sąveikos.
Zodiako ženklą lemia kalendorinė žmogaus gimimo data. Kiekvienas zodiakas išsiskiria savitu savybių rinkiniu, kuris nulemia tiek emocinį, tiek socialinį žmogaus charakterį ir mąstymo ypatybes. Zodiako ženklas parodo stipriausias ir silpniausias asmens savybes, padeda pasirinkti gyvenimo ir veiklos kryptį, talismanus, partnerį ir gyvenamąją vietą.
Astrologiniai namai atitinka 30 laipsnių dydžio dalį Žemėje, kurių kiekviena suvokiama kaip tam tikro Zodiako namas. Kiekvienas namas turi individualų santykį su jį valdančiu ženklu. Šis astrologinis aspektas gali paaiškinti individualius asmenybės polinkius ir gyvenimą keičiančias aplinkybes, pvz., paaiškinti, kodėl moteris negali susilaukti vaikelio, arba kodėl vyras negali susirasti žmonos.
Planetų išsidėstymas, jų judėjimo kryptis ir tarpusavio sąveika lemia stipresnį ar silpnesnį, teigiamą ar neigiamą poveikį jų valdomoms sritims ir konkrečios asmenybės raidai. Kiekvienas Zodiako ženklas yra glaudžiai susijęs su planeta, atsakinga už jo globą. Zodiakas gali turėti vieną arba dvi globėjas, kurios atlieka svarbiausią vaidmenį bendroje ženklo charakteristikoje.
Asmeninis horoskopas sudaromas įvertinus gimimo datą, laiką ir geografines koordinates. Minėtieji aspektai leidžia nubraižyti diagramą ir sudaryti gana tikslias astrologines gaires.

Ar verta tikėti?
Nuo neatmenamų laikų žmogų valdė noras bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Dėl šios priežasties prašome astrologų ir būrėjų pagalbos, klausiame patarimų sunkiomis akimirkomis. Tiesa, čia negalima pamiršti ir skeptikų požiūrio, tvirtinančio, kad bet kokie ateities spėjimai yra pagrįsti melu, siekiant pasipelnyti, t. y. mes patys atsakingi už savo likimą. Astrologai šio požiūrio neneigia, pritardami, kad už savo džiaugsmus ir nelaimes esame atsakingi patys, o mylėdami, gerbdami ir rūpindamiesi artimais žmonėmis, siekdami dalintis gerais darbais ir geromis mintimis, visuomet sulauksime sėkmės. Vis dėlto negalime paneigti ir akivaizdžios tendencijos, tvirtinančios, kad visi mes esame skirtingi – vieni domisi matematinėmis teorijomis, kiti – literatūrinėmis knygomis, vieni atsiduoda kūrybai, kiti ieško gerai apmokamo darbo. Šiuos tarpusavio skirtumus lemia ne kas kitas, o planetų išsidėstymas mūsų gimimo valandą. Žinodami įgimtus savo talentus ir gabumus, galime kur kas lengviau įgyvendinti tikslus, be to, klausydami astrologų patarimų, galime užmegzti brandžius santykius ir tinkamai pasiruošti nesėkmių laikotarpiui.
Pirmą kartą apie horoskopą buvo užsiminta dar Antikos laikais. Prieš 4 tūkstančius metų senovės graikai skyrė itin daug dėmesio žvaigždynams ir bandė braižyti tam tikras schemas. Šiuolaikinė astrologija yra paremta itin tiksliais matematiniais skaičiavimais. Horoskopo esmė – stebėti žmogaus gyvenimą nuo pat gimimo akimirkos, t. y. sudarant asmeninį horoskopą, būtina įvertinti ne tik gimimo dieną ir valandą, bet ir minutę. Galėdamas generuoti šiais duomenimis, astrologas gali sudaryti tikslią žmogaus ateities prognozę, t. y. numatyti sėkmės valandas ir paruošti skaudžioms nelaimėms. Bėda tai, kad asmeninis horoskopas sudaromas įvertinus individualius faktus, todėl metiniai horoskopai, sudaryti dvylikai Zodiako ženklų, negali atitikti mūsų gyvenimo tėkmės – tai reiškia, kad žurnaluose pateikti horoskopai nėra nei tikslūs, nei informatyvūs.

 

Į viršų