facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Kalbant apie grožio tendencijas svarbūs ir nagai. Keturios ryškiausios nagų lakavimo tendencijos vyravusios šį rudenį, nebus pamirštos ir žiemą: kūno spalva, raudona tarsi kraujas, pilka-mėlyna ir metalo. Ilgus smailius nagus pamirškite! Specialistai teigia: dabar madingi trumpi keturkampiai nagučiai. Bet kad jūsų rankos atrodytų gražios, vien įsigyti gražų ir madingą laką nepakanka. Šaltuoju metų laiku itin madingi įvairūs tamsūs atspalviai. Galima rinktis, pavyzdžiui, juodą, mėlyną arba violetinį.

Pusmėnulio efektas
Šiemet itin madingas pusmėnulio efektas - pusmėnulio forma kontrastine spalva nulakuota arba kaip nors papuošta apatinė nago dalis (prie odelių). Derinkite tokias spalvas kaip juoda ir žalia, arba pusmėnuliuką nulakuokite ryškia spalva, o likusią nago dalį - kūno spalva. Apatinę nago dalį taip pat galite papuošti priklijuojamais karoliukais, arba palikti ją nelakuotą (nulakuoti tik likusią nago dalį).

Šokoladas
Šį rudenį prie drabužių puikiai derės įvairių atspalvių rudos spalvos nagų lakas - jis padailins rankas, bet nerėš akies.

Neutrali rožinė
Jei didžiąją dalį jūsų garderobo sudaro juodi drabužiai, lakuokite nagus neutralia rožine spalva - sukursite kontrasto įspūdį. Negana to, šviesiai rožinė yra praktiška spalva - pradėjęs luptis nagų lakas ne taip atkreips dėmesį.

Vampyro raudona
Jei mėgstate atrodyti itin moteriškai, rinkitės tamsiai raudoną, kraujo spalvos, nagų laką ir derinkite jį su tokios pat spalvos lūdpažiu. Tokiu atveju derėtų vengti ryškaus akių makiažo. Nulakavę nagus dviem raudono nagų lako sluoksniais, nagus padenkite permatomu stiprinančiu laku - sukursite spindinčių nagų įspūdį.

Dvi spalvos
Taip pat šiuo metu madinga lakuoti nagus dviems spalvomis - pusę nago viena spalva, pusę - kita. Geriausiam įspūdžiui sukurti derėtų rinktis tos pačios spalvų grupės spalvas, kurios skiriasi vienu atspalviu. Norėdamos optiškai pailginti nagus, spalvas kontrastuokite vertikaliai, o ne horizontaliai.

Metalo žvilgesys
Šį sezoną rinkitės įvairių metalo spalvų nagų laką - aukso, sidabro, vario... Metalinį žvilgesį lengva derinti su bet kokia apranga ir bet kokia spalva. Jei norite labiau atkreipti dėmesį, nagus galite padengti metalinio nagų lako spalvos blizgučiais.

Žaismingi nagai
Viena žaismingiausių nagų lako tendencijų šį rudenį - staigmena ant vieno nago. Padenkite nagus kokios nors vienos spalvos laku (galima bespalviu arba kūno spalvos) ir ant abiejų rankų bevardžio piršto nago nupieškite arba priklijuokite ką nors ryškaus arba paprasto, bet žaismingo. Kad atrodytų elegantiškai, naudokite juodos spalvos nagų dailės laką.

Mėlyna
Šį sezoną mėlyna spalva dominuoja visur: tiek drabužių kolekcijose, tiek aksesuarų, taip pat ir nagų lako tendencijose. Rinkitės tamsiai mėlyną laką, kuris atrodo beveik juodas, žaiskite su įvairiomis formomis ir kiekvieną nagą padenkite vis kitokia forma ar kitokiu atspalviu.

Rėmelis
Plona linija apveskite nagą kitokia nei jūsų nagų lako spalva - įrėminkite jį. Jei nagai nulakuoti šokoladine spalva, mėginkite apvesti juos blizgančiu auksiniu nagų dailės laku, jei rožine spalva - raudonu nagų dailės laku. Nebijokite eksperimentuoti ir derinti įvairiausias spalvas.

Balti kaip sniegas
Šį rudenį ir žiemą itin madingi baltu laku nulakuoti nagai - jūsų odos spalva išryškės, rankos atrodys labiau įdegusios. Baltai nulakuoti nagai derės prie bet kokios aprangos.

Netradicinis prancūziškas manikiūras
Prancūziškas manikiūras: nagas padengiamas rožiniu laku, o nagų galiukai užbaigiami balta horizontalia juosta. Šį rudenį paeksperimentuokite: vietoj rožinio ir balto lako rinkitės raudoną ir juodą arba juodą ir baltą - jei mėgstate išsiskirti, rinkitės kontrastines spalvas.

Parengė Laima SIMAITYTĖ

Į viršų