facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

mada-63796304

Rankinė – vienas svarbiausių ir praktiškiausių moters aksesuarų, be kurio neišgyventų nė viena. Tiesa, siekdamos atrodyti stilingai, rankinukus turime derinti ne tik prie individualaus stiliaus, bet ir prie metų laiko. Šaltukui vis stipriau spaudžiant, ryškiaspalvės plonos medžiagos rankinės atrodo kiek juokingai prie vilnonio paltuko, todėl keliauja į spintos gilumą ir ieškome patogios ir jaukios rankinės žiemos periodui. Šiandien galime pasidžiaugti jų pasiūlos gausa. Beje, jei neturite laiko vaikščiojimams po parduotuves, nepamirškite, kad rankinės internetu puikiaisiai atitiks visus jūsų poreikius – elektroninėse parduotuvėse siūlomi skirtingų raštų ir spalvų, modernaus ir klasikinio dizaino rankinukai, puikiai tinkantys tiek darbo aplinkai, tiek laisvalaikio pasivaikščiojimams mieste, tiek derantys prie pasimatymui pasirinktos aprangos bei delninukės prie įspūdingos vakarinės suknelės. O tam kad išsirinkti rankinę būtų dar paprasčiau, aptarsime pagrindinius jų pasirinkimo aspektus: formą, spalvą ir medžiagą iš kurios pagaminta rankinė.

Forma
Vienas svarbiausių rankinukų atrankos kriterijų yra jų forma. Šaltuoju metų laiku didžiausio merginų dėmesio sulaukia dėžutės ir retro formos rankinės bei dideli rankinukai, permetami per petį. Kadangi apranga tampa šiltesnė ir storesnė, medžiagos tvirtesnės, tad ir rankinukas neturi atrodyti kaip mažas vėjo perpučiamas žaisliukas.
Itin praktiškas ir madingas pasirinkimas – dėžutės formos rankinukai. Tai originalaus dizaino rankinė (paprastai puošiama metalinėmis sagtelėmis), primenanti mažą nešiojamą skrynią. Tokios rankinės kalba apie jūsų individualumą ir nepriklausomybę bei pastaruoju metu itin madingos ir rekomenduojamos stilistų.
Vienas dažniausių pasirinkimų – retro formos rankinės. Jos spinduliuoja klasika ir puikiai tinka elegantiško stiliaus šalininkėms. Šio tipo rankinių pasiūla itin didelė, be to, retro stiliaus juodos rankinės internetu parduodamos palankiomis kainomis.
Per petį permetamos rankinės vertinamos merginų, besirenkančių laisvesnį aprangos stilių. Būdami itin talpūs ir nereikalaudami ypatingo dėmesio, šie rankinukai rekomenduojami energingoms moterims, mėgstančioms turėti laisvas rankas, nes toks rankinukas nešamas ne rankose, o kabo permestas per petį.

Spalvos
Vienas svarbiausių faktorių, padedančių apsispręsti dėl vienos ar kitos rankinės, yra jos spalva. Vertindamos rankinuko spalvą, turite įsitikinti, kad šis derės prie jūsų stiliaus ir charakterio. Universalus variantas – juodos spalvos rankinukas, derantis tiek prie klasikinės, tiek prie laisvalaikio aprangos. Tiesa, toks rankinukas nepalieka vietos vaizduotei.
Puikus pasirinkimas – žemės spalvų rankinukai – rudi, pilki, bordo, samanų, gelsvos spalvos. Jie puikiai atspindės šaltojo metų laiko nuotaikas. Tokie rankinukai derinami tiek prie šviesių, tiek prie tamsesnių žiemos drabužių. Jei norite išsiskirti, rinkitės ryškiaspalvius rankinukus, įspūdingai atrodysite įsigijusios neoninių spalvų gaminį.
Renkantis spalvą galima ją derinti prie kitų aksesuarų – batų, diržo šalio – ir taip sukurti spalvų harmoniją.

Rankinuko medžiaga
Ieškodamos žiemai skirtos rankinės, pirmenybę skirkite odos gaminiams. Išbandykite ir kailinius bei tekstilės audinio rankinukus.
Odiniai rankinukai atrodo itin solidžiai ir prabangiai. Šias rankines lengva prižiūrėti ir derinti prie skirtingo stiliaus drabužių. Tiesa, jei ieškote išskirtinio dizaino gaminio, rinkitės tekstilinius rankinukus. Jie atspindi novatoriškiausias dizainerių idėjas, todėl gali patenkinti net ir išrankiausios klientės lūkesčius. Tokie rankinukai puikiai tiks ne tik laisvadieniams, bet ir darbinei aplinkai. Vienas išskirtiniausių aksesuarų žiemos metu – kailiu dengtos rankinės, alsuojančios jaukia šiluma.

Į viršų