facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Išpuoselėtą ir sveiką veido odą, žvilgančius plaukus nori turėti kiekviena moteris, tačiau daugumai tenka dažniau ne džiaugtis savo grožiu, o skųstis dėl esamų problemų, kurios, atrodo, niekada neišnyksta – skilinėja plaukai, atsiranda pleiskanų, veido oda greit išsausėja. Natūralios kosmetikos gamintojai sako, jog vieną dieną reikia pradėti naudoti kokybišką kosmetiką, o ne skųstis ir nieko nedaryti. Dauguma kosmetikos priemonių tik užmaskuoja esamus trūkumus ir tik natūrali kosmetika šalina problemas

Natūrali kosmetika turi gydomųjų galių
Pasak specialistų, natūrali kosmetika niekada nemaskuoja problemos, o gydo. Visiems aišku, jog vieną kartą pasitepus natūraliu kremu žmogus neatjaunės, raukšlės neišsitemps. Tačiau reguliariai naudojant kokybiškus kremus galima pastebėti, jog nepageidaujami šalutiniai reiškiniai išnyksta ir problema nebegrįžta, nes taip yra panaikinama pati problemos priežastis. Atrodo, kad net gyvenimas pašviesėja, kai atsikratoma pleiskanų, nebelieka sausos odos ir kitų problemų, kurios galbūt kamavo ilgą laiką.

Kasdien naudojama natūrali kosmetika geba visiškai atstatyti veido odą, plaukus į normalią būklę ir tada telieka tik normali kasdienė priežiūra. Natūralios kosmetikos gerbėjai sako, kad senatvė -  natūralus procesas, todėl natūrali kosmetika jos tikrai nepaslėps. Tačiau kuri moteris nenorėtų būdama brandaus amžiaus džiaugtis sveika ir švytinčia oda.

Geriau mažiau negu daugiau
Tikriausiai pažvelgus į savo kosmetinę didžioji dalis moterų suprastų, kad turimas priemones reikėtų keisti kuo natūralesnėmis. Pilnos spintelės dekoratyvinės kosmetikos priemonių nereikia, kad oda būtų sveika, svarbu atsirinkti tinkamiausias. Nuo ko pradėti, renkantis natūralią kosmetiką namuose? Pirmiausias žingsnis – įsigyti natūralių prausimosi priemonių. Vietoj dušo želės rinktis rankų darbo muilą, natūralesnius veido prausiklius, šampūnus. Vėliau galima pradėti naudoti natūralias molio kaukes, skirtas veidui. Palengva patarčiau išbandyti ir natūralius kremus, tačiau nedideliais kiekiais, kol atrasite tinkamiausią. Kasdieniai priežiūrai užtenka vieno gero kremo veidui, vieno – kūnui ir lūpų balzamo. Grožio specialistai sako, kad kartais įsigyti gerą natūralų kremą kainuoja mažiau nei surinkti kolekciją prastesnių iš prekybos centrų.

Neretai pasitaiko atvejų, kai moterys naudoja brangius natūralius veido kremus, o ant jų tepa pigias ir nekokybiškas kremo pagrindo pudras ar kitas priemones. Tačiau grožio specialistų nuomone, jei moteris gali be makiažo pasirodyti gatvėje, nes ji turi sveiką odą ir gražius sveikus plaukus, tuomet tik galime pasidžiaugti, bet pažvelgus į kasdienybę matyti, jog visgi daugelis gražiosios lyties atstovių savo veidą maskuoja pigiomis priemonėmis. Pasitaiko daug atvejų, kai moteris puošiasi prastesniais drabužiais, nors vaikšto ypač prabangiais kailiniais. Taip yra ir su kosmetika. Kiekvienas pasirenkame, kam teikti pirmenybę.

Gali būti, kad kosmetikos priemonė yra labai gera vienam, o netinkama kitam, todėl visuomet reikia įsitikinti, kad priemonė tinkama tam asmeniui. Juk ne visi mėgstame valgyti medų ar riešutus, nes paprasčiausiai skiriasi skoniai, pomėgiai bei įpročiai. Taip pat yra ir alergiškų žmonių, kurių naudojamų kosmetikos priemonių ratas dar labiau susiaurėja.

Prekybos centruose reikia būti apdairiems
Ir visgi, jei nusprendėte taupyti laiką ir kremus bei kitas higienos ir grožio priemones perkate prekybos centruose, nepamirškite skaityti, kad parašyta ant jų pakuočių. Nors grožio priemonių gamintojai, siekdami kuo ilgiau išsaugoti savo prekės perkamąją išvaizdą jų gaminimui naudoja daug kenksmingų odai ingredientų, tačiau jų visų niekas negali atsiminti. Tačiau pirkėjo teisė rinktis ir kiekvienas gali atsižvelgti bent į jos tinkamumo naudoti laiką. Atminkite, kad kuo jis ilgesnis, tuo produktas turi daugiau kenksmingų medžiagų. Grožio specialistai pataria vengti parabenų prausimosi priemonėse bei tų produktų, kurių sudėtyje yra sulfatų. Tai, ko gaminyje yra daugiausia, yra etiketės pirmoje pusėje, todėl į tai ir reikia atkreipti dėmesį. Jei minimi naftos produktai, produktas turi daug sintetinių priemonių. Geresni tie, kurių sudėtyje yra natūralių aliejų, sviestų ir vandens. Jei šampūnas ar kremas galioja penkerius metus, reikėtų pagalvoti, iš ko jis pagamintas.

Reklama: priemonės profesionalams

Į viršų