facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Pietų Korėjos korporacija "Samsung Electronics" padavė naują ieškinį prieš "Apple" reikalaudama uždrausti naujojo "iPhone 4S" ir planšetinio kompiuterio "iPad 2" pardavimus Japonijoje ir Australijoje. "Samsung" tvirtina, kad šių įrangų gamyboje "Apple" pažeidė kompanijos patentų teises.

Pietų Korėjos kompanija jau yra padavusi analogiškus ieškinius dėl išmaniųjų "Apple" telefonų pardavimų draudimo Italijoje ir Prancūzijoje.

"Samsung" prietaisai laikomi pagrindiniais "iPad" konkurentais. "Samsung" padalinys, gaminantis išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius, nuo kovo iki birželio uždirbo korporacijai 30 proc. bendrų pajamų.

"Teisinė kova tarp dviejų konkuruojančių kompanijų prasidėjo 2011 m. balandį, kai "Apple" pareikalavo uždrausti "Samsung" produktų "Galaxy" pavadinimu pardavimą, tvirtindama, kad jie " kopijuoja "iPad" ir "iPhone". 

Teisiniai ginčai tarp "Apple" ir "Samsung" vyksta devyniose šalyse. Abi kompanijos kaltina viena kitą technologijų plagijavimu. Ketvirtadienį Australijos teismas patvirtino "Apple" pretenzijų prieš kompaniją "Samsung" pagrįstumą ir laikinai uždraudė pardavinėti planšetinius kompiuterius "Galaxy Tab 10.1", kuriuose panaudota sensorinių ekranų technologija, užpatentuota "Apple".

Artimiausiu metu sprendimą dėl "Samsung" ir "Apple" ginčo turi paskelbti JAV ir Pietų Korėjos teismai.

Eltos inf.
Į viršų