facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Korporacija "Apple" apkaltino kompaniją "Motorola" pažeidus dar 12 patentų, rašo "Foss Patents". Taigi "Apple" padvigubino patentų, kuriuos, jos nuomone, pažeidė "Motorola", skaičių.

Konfliktas dėl patentų tarp dviejų JAV kompanijų tęsiasi nuo 2010 m. spalio. Abi šalys kaltina viena kitą pažeidus iš viso 42 patentus, susijusius su išmaniųjų telefonų "iPhone" ir kai kurių "Motorola" modelių su "Antroid" operacine programa, gamyba.

Pirmoji kaltinimus kompanijai "Apple" iškėlė "Motorola". Šių metų spalį "Motorola" padavė į teismą "Apple" ir apkaltino Styvui Džobsui (Steve Jobs) priklausančią kompaniją "Motorola" patentų teisių pažeidimu. "Motorola" suskaičiavo jai priklausančių 18 patentų, kuriuos "Apple" naudoja savo gaminamuose išmaniuosiuose telefonuose "iPhone", planšetiniuose kompiuteriuose "iPad" ir nešiojamuose kompiuteriuose "MacBook". Šie patentai yra susiję su pranešimų siuntimo ir gavimo technologijomis.

Spalio pabaigoje "Apple" iškėlė analogiškus kaltinimus kompanijai "Motorola", apkaltinusi ją pažeidus 12 patentų, kuriuos "Motorola" naudoja išmaniųjų telefonų "Droid" ir kai kurių kitų modelių gamyboje.

Abi kompanijos įsivėlusios į patentų "karus" ir su kitomis konkurentėmis rinkoje. Pavyzdžiui, "Apple" jau yra įsivėlusi į ginčus su Taivano kompanija HTC ir Suomijos "Nokia", o "Motorola" - su "Microsoft", kuri iškėlė jai ieškinį dėl patentinių teisių.

Eltos inf.
Į viršų