facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Italijos dizaineriams Domenikui Dolčei ir Stefanui Gabanai gali tekti uždaryti savo verslą, jeigu įsigalios pirmosios instancijos teismo paskelbtas kaltinamasis nuosprendis dėl mokesčių vengimo, apie tai dizaineriai pranešė interviu laikraščiui "Corriere della Sera".

Milano teismas birželį dizaineriams dėl mokesčių vengimo skyrė metų ir aštuonių mėnesių laisvės atėmimo bausmes. Kaip per teismo posėdį tvirtino prokuroras, jie nuslėpė mokesčių už maždaug milijardą eurų. Teismo sprendimu, dizaineriai turi sumokėti 400 mln. eurų baudą. Anot tyrėjų, "Dolce & Gabbana" vadovai falsifikavo mokestinius dokumentus.
Atsakydami į laikraščio klausimą, kas bus, jeigu baudą vis dėlto teks sumokėti, D. Dolčė atsakė: "Mes uždarysime verslą. Tai ne mūsų jėgoms, tai neįmanoma".
Praėjusią savaitę "Dolce & Gabbana" trims dienoms buvo uždarę parduotuves Milane, taip protestuodami prieš miesto patarėjo Franko D'Alfonso pareiškimą. Jis viešai pareiškė, kad D. Dolčė ir S. Gabana neturėtų rodyti savo kitos kolekcijos Milane per rengiamą Mados savaitę, nes jie yra asmenys, kurie vengia mokėti mokesčius.

Pagal ELTA parengė Ieva MAČIULYTĖ

Į viršų