facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šį sekmadienį, rugsėjo 19 dieną, visi augalų mylėtojai ir augintojai rinksis į Šiaulių arenos aikštelę. Čia nuo pat ryto, nuo 10 valandos, šurmuliuos specializuota sodinukų mugė „Aš sodinu“. Į Šiaulius atvyksta žinomiausi sodininkai ir medelynai iš visos Lietuvos. Mugė Šiauliuose vyks tik vieną dieną.

Pavasarį čia taip pat vykusi mugė, didžiajam sodininkystės sezonui - rudens sezonui - sugrįžta su dar didesniu ir įvairesniu asortimentu. Pasitiks gausus asortimentas vaismedžių, vaiskrūmių, daugiamečių gėlių. Norinčių atsinaujinti ir naujienomis papildyti savo kiemą – lauks dekoratyviniai augalai, formuotos ir neformuotos pušys, karpyti medeliai, įvairiausios gėlės. Sodininkai žada pristatyti ne vieną sezono naujieną.

Nuvykti į tam tikrus medelynus ir gyvai įsigyti augalų ne visada tampa realu, ypač jei pamėgtas medelynas ir sodininkai yra kitame Lietuvos mieste ar už keletos šimtų kilometrų. Ši mugė suburia visus sodininkystės entuziastus į vieną patogią vietą tam tikru laiku. Mugėse „Aš sodinu“ sutinkami žinomiausi sodininkai ir medelynai iš visos Lietuvos.

Į Šiaulius šį sekmadienį atvažiuoja tokie sodininkystės grandai kaip dr. A. Amšiejaus medelynas, Dr. K. Malinausko medelynas, Virblės medelynas, medelynas Šeimos sodas, Rojaus medelynas, Buskų medelynas ir daugelis kitų. Todėl į sodinukų mugę atvykstama ne tik įsigyti naujų augalų, pamatyti ir išgirsti naujienų, bet tuo pačiu ir gyvai susitikti su Lietuvos žinomiausiais sodininkais, čia ir dabar išgirsti atsakymus į augalų priežiūros klausimus, gauti patarimų.

Rudeninė sodinukų mugė „Aš sodinu“ Šiauliuose vyks tik vieną dieną – sekmadienį. Todėl visus norinčius atvykti, kviečiama nepamiršti ir pasižymėti šią datą – rugsėjo 19d. Sekančius savaitgalius mugė keliaus jau į kitus Lietuvos miestus - Panevėžį (rugsėjo 25d.), Alytų (rugsėjo 26d.), Uteną (spalio 2d.) bei Klaipėdą (spalio 3d.).

Specializuota rudens sodinukų mugė „Aš sodinu“ ŠIAULIUOSE – šį sekmadienį, rugsėjo 19 dieną, Šiaulių arenos aikštelėje (adresu J. Jablonskio g. 16, Šiauliai) nuo 10 iki 16 valandos. Mugė lankytojams – NEMOKAMA.

Mugės naujienas sekite: https://www.facebook.com/assodinu

210919

REKLAMA

Kitame numeryje

Į viršų