facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Kadangi vasara jau eina į pabaigą ir norintiems šaltuoju sezono metu pažaboti vėją ir šalčius, užtikrinti gerą namų ventiliaciją, „Langų remonto komanda“ turi puikių pasiūlymų!

Šios įmonės komanda atlieka langų ir durų sandarumo reguliavimo, guminių tarpinių keitimo į kokybiškas vokiškas „Schlegel“ firmos poliuretano tarpines, ventiliacijos vožtuvų pastatymo be frezavimo, nepažeidžiant lango varčios, darbus. Jei per uždarytą langą pradeda kauptis drėgmė ar pradeda tekėti vanduo, būtinas langų remonto servisas.

Norint saugoti šilumą namuose bei užtikrinti gerą ventiliaciją patalpose, būtina atkreipti dėmesį į esamas gumines tarpines.

Kodėl reikia keisti tarpines? Guminių tarpinių eksploatacijos laikas – 5–7 metai. Jeigu per šį laikotarpį neatlikote jokios priežiūros guminei tarpinei (nevalėte ir netepėte silikonu), guminės tarpinės tampa neefektyvios ir praleidžia šaltį, triukšmą, pradeda kauptis drėgmė patalpose. Netinkamai eksploatuojama guminė tarpinė praranda elastingumą, sukietėja, yra lengvai paveikiama temperatūrų kaitos: dėl karščio – prisilydo prie langų profilio, tampa kaip kramtomąja guma, dėl šalčio – suskilinėja ir sukietėja, todėl lango izoliacinės medžiagos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas, sklindantis iš lauko, lengvai patenka drėgmė į patalpas. Jaučiama patenkama vėsuma per uždarytus langus. Per nesandarius langus prarandate apie 15-20 proc. šilumos.

Rekomenduojame gumines tarpines pasikeisti į vokiškas Q-LON poliuretano tarpines.

Vokiškai „Schlegel“ firmos tarpinei suteikiama 5 metų garantija. Tarpinė nepraranda savo izoliacinių savybių daugiau nei 21 metus. Šiai tarpinei nereikia papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu. Žemas šilumos laidumo koeficientas (K) – 0.033w/mk. Netraukia ir nepraleidžia drėgmės į patalpas. Susitvarkę langus ir pasikeitę langų tarpines, pakelsite temperatūrą kambaryje ir išvengsite pelėsio bei drėgmės pertekliaus.

Tarpinė atspari ultravioletiniams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Nereikalinga papildoma priežiūra. Nors jūsų langams bus 10 metų ir daugiau, jie jums vėl tarnaus kaip nauji.

Kodėl rasoja langai?

Viena iš priežasčių – nepakankamas patalpų vėdinimas. Mediniai langai kvėpuoja, o plastikiniai – ne. Pasikeitus senus medinius langus plastikiniais, patalpose susidaro drėgmės perteklius. Patalpos turi būti vėdinamos 24 val. per parą. Dėl drėgmės pertekliaus ir prastos ventiliacijos patalpose atsiranda pelėsis, grybelis, pradeda kauptis bakterijos. Neišvėdintos patalpos turi įtakos ir miego kokybei bei sveikatai.

Efektyvus patalpų vėdinimas padeda išvengti pelėsio bei grybelio. Geriausias pigus ir lengvas pasirinkimas norint pagerinti patalpų ventiliaciją – oro pritekėjimo langų vožtuvai AIR-BOX. Vožtuvai yra lengvai montuojami, atstoja langų orlaides ir veikia labai efektyviai, išlaikydami aukštą patalpų oro kokybę ir kartu sureguliuodami santykinę oro drėgmę. Jei per uždarytą langą veržiasi drėgmė ir šaltis, vienas iš požymių, kad per nusidėvėjusias tarpines nebeatlieka savo funkcijos.

Sureguliavę drėgmės lygį patalpose, sustiprinsite savo imuninę sistemą ir taip išvengsite virusinių bei kitų ligų: astmos, sauso kosulio, nemigos, alergijų, kvėpavimo takų infekcijų bei pagerinsite miego kokybę. Drėgnos patalpos, pelijančios sienos, rasojantys langai taip pat bus pamiršti. Konsultanto iškvietimas langų diagnostikai – nemokamas. Konsultantas jums patars, paaiškins ir suskaičiuos darbų sąmatą.

Akcija: iki rugsėjo 30 d. tvarkant visus langus bus taikoma 25 proc. nuolaida.

 

Tel.: 8 604 24 268, 8 606 93 229.
www.remvalus.com

 

REKLAMA

Kitame numeryje

Į viršų