facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šalyje paskelbus karantiną, siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, nuo kovo 16 d. UAB „Šiaulių vandenys“ klientus aptarnaus tik nuotoliniu būdu. Prašome klientų visais klausimais kreiptis ir konsultuotis tel. (8 41) 59 22 62 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Karantino laikotarpiu UAB „Šiaulių vandenys“ neteiks papildomų paslaugų, išskyrus nuotekų vežimą pagal sutartis. Nebus imami vandens mėginiai laboratoriniams tyrimams klientų patalpose, o taip pat mėginiai nebus priimami į bendrovės laboratoriją. Nebus keičiami šalto vandens skaitikliai, vandens apskaitos kontrolieriai nesilankys namuose.

Vandentiekio ir nuotekų tinklų projektų derinimas vyks nuotoliniu būdu. Prašome kreiptis tel. (8 41) 59 22 72 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Bendrovės administracija su interesantais taip pat bendraus tik nuotoliniu būdu. Prašome kreiptis tel. (8 41) 52 55 50 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Atsiprašome už nepatogumus. Saugokime vieni kitus ir būkime sveiki!

UAB „Šiaulių vandenys“ informacija

Kitame numeryje

Į viršų